Końca nie widać, czyli kolejne SUKCESY naszych uczniów.

• 30 marca 2017
  • Możliwość komentowania Końca nie widać, czyli kolejne SUKCESY naszych uczniów. została wyłączona

Z ogromną przyjemnością informujemy, że drużyna klasy 3e  w składzie: Magdalena Pakuła, Julia Jagiełło, Aleksandra Mikołajczyk, Mateusz Dąbrowski, Daniel Krzyżański, Kacper Gross, Mateusz Żuraw, Mikołaj Nowak, została laureatem konkursu interdyscyplinarnego First Step to Success, którego organizatorami są m.in.: Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej oraz Łódzki Kurator Oświaty.

Laureatami w klasyfikacji indywidualnej tego samego konkursu zostali: Lidia Palmąka z klasy 3f oraz Julia Jagiełło, Aleksandra Mikołajczyk, Mateusz Dąbrowski, Kacper Gross, Mateusz Żuraw  z klasy 3e.

Kilka dni wcześniej, tj. 22 marca 2017 r.,  Aleksandra Mikołajczyk, uczennica klasy 3e zajęła II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Literackim dla Szkół Gimnazjalnych Inspired By The Muses – Ancient Greece as The Inexhaustible Source of Creative Ideas organizowanym przez VIII LO im. Adama Asnyka w Łodzi w ramach XV edycji interdyscyplinarnego projektu edukacyjno-artystycznego z antykiem w tle Tempus Fugit, czyli …Carpe Vitam. Oprócz cennych nagród książkowych wygrała semestr nauki w szkole językowej Studium Języków Obcych Modern Languages Centre.

GRATULUJEMY 🙂